Henk Huijsman

Directeur
Directie, Inkoop, Verkoop en Advies projecten

E.   henk@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 201
M. +31 (0)6 839 23 300

 

Loek Jochems

Directeur
Directie, Logistiek

E.   loek@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 202
M. +31 (0)6 228 241 22

Hans Muller

Logistiek manager
Logistiek en Planning

E.   hans@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 203

Lidy Wenting

Financiële administratie

E.  lidy@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 204

Jeannette Bosch

Administratie, Orderverwerking en Voorraadbeheer

E.  jeannette@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 205

Alexandra Florian

Administratie en Logistiek, locatie Zundert

E.  alexandra@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 206

Guido van Genk

Loodsmedewerker, locatie Zundert

T.  +31 (0)85 0700 207

Eva van Lagen

Orderverwerking en Algemene ondersteuning

E.  eva@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 208

Maaike van den Brink

Verkoop, Logistiek en Planning

E.  maaike@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 209

Daan Jochems

Loodsmedewerker en Planning, locatie Zundert

E.  daan@laxsjonplants.com
T. 
+31 (0)85 0700 210

Kantoor

Apeldoornseweg 212
6731 SC Otterlo

Loods Zundert

Eldertstraat 16a
4882 JH Zundert

Contact

Tel. +31 (0)85 0700 222
Fax +31 (0)85 0700 200