Henk Huijsman

Directeur
Directie, Inkoop, Verkoop en Advies projecten

E.   henk@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 201
M. +31 (0)6 839 23 300

 

Loek Jochems

Directeur
Directie, Logistiek

E.   loek@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 202
M. +31 (0)6 228 241 22

Evert Jansen

Inkoop & Verkoop

E.  evert@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 222
M.  +31 (0)6 128 70 283

Maaike van den Brink

Verkoop, Logistiek en Planning

E.  maaike@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 209

 

 

Daniëlla Adriaensen

Verkoop

E.  daniella@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 211
M.  +31 (0)6 232 50 116

Joost van Iersel

Verkoop

E.  joost@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 212
M. +31 (0)6 510 64 067

 

 

Hans Muller

Logistiek manager
Logistiek en Planning

E.   hans@laxsjonplants.com
T.   +31 (0)85 0700 203

Lidy Wenting

Financiële administratie

E.  lidy@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 204

Jeannette Bosch

Administratie, Orderverwerking en Voorraadbeheer

E.  jeannette@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 205

Jacqueline Morren

Administratie & Orderverwerking

E.  jacqueline@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 207

Eva van Lagen

Orderverwerking en Algemene ondersteuning

E.  eva@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 208

Marije Huijsman

Marketing & PR

E.  marije@laxsjonplants.com
M.  +31 (0)6 111 08 923

Alexandra Florian

Administratie, Logistiek en Planning, locatie Zundert

E.  alexandra@laxsjonplants.com
T.  +31 (0)85 0700 206

Daan Jochems

Chef Loods en Planning, locatie Zundert

E.  daan@laxsjonplants.com
T. 
+31 (0)85 0700 210

Andrei Buta

Loodsmedewerker, locatie Zundert

 

CRISTIAN Florian

Technisch Loodsmedewerker, locatie Zundert

JOHAN van hassel

Loodsmedewerker, locatie Zundert

THEO STOOP

Loodsmedewerker, locatie Zundert

 

KANTOOR

Apeldoornseweg 212
6731 SC Otterlo

Tel. +31 (0)85 0700 222

 

LOODS Zundert

Eldertstraat 16a
4882 JH Zundert

Tel. +31 (0)85 0700 233

CONTACT

Tel. +31 (0)85 0700 222
Mail: info@laxsjonplants.com